Sayın Yetkili,

Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi’nin kararıyla 2016 yılında 18’ncisi düzenlenecek olan Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı ve Sergisi (TOK’2016), 29 Eylül-01 Ekim 2016 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi (TOK), çok uluslu bir organizasyon olan International Federation of Automatic Control (IFAC)’ın en eski üyelerinden biri olup, beş kıtaya yayılmış halen mevcut 51 üyesi arasında ülkemizi temsil eden bir kuruluştur.

Her yıl düzenlenen TOK konferanslarına, ülkemizin saygın üniversitelerinde kontrol, robotik ve otomasyon alanlarında çalışan çok sayıda akademisyen, araştırmacı ve sektörden firmalar katılmaktadır. 2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan TOK’2016 konferansında, firmanızın/derneğinizin/kurumunuzun sponsor olarak sergi alanında yer almasının konferansta sunulacak olanaklara destek olunması açısından önemi büyüktür. Ayrıca, varsa firmanızın/derneğinizin/kurumunuzun sunduğu ürünlerin sergi alanında tanıtılması bu alanda araştırma yapan ülkemiz araştırmacılarına ve size önemli katkılar sağlayacaktır.

Sponsorlar için detaylı bilgi, ekte sunulan "Sponsor Başvuru Dosyası" nda yer almaktadır. TOK'2016 konferansına sağlayacağınız her türlü katkı için düzenleme kurulu adına teşekkür ederiz.Saygılarımızla.

 

 

Prof. Dr. Osman PARLAKTUNA

TOK'2016 Düzenleme Kurulu Başkanı

TOK'2016 SPONSORLUK İLETİŞİM:

Prof. Dr. Osman PARLAKTUNA

Tel: 0(222) 239 3750 /3257

E-posta1: oparlak@ogu.edu.tr E-posta2: tok2016@ogu.edu.tr

 

 

 

 SPONSORLAR


Ana Sponsorlar:

 

Altın Sponsorlar:
Gümüş Sponsorlar:

 

 

 

 

 

 

 

Basın Sponsoru


 

DESTEK VEREN KURULUŞLAR